Про проект

Бот для проведення онлайн співбесід

Бот для проведення первинного етапу співбесіди і відбору претендентів для подальшої особистої співбесіди з роботодавцем. Бот вирішує біль всіх роботодавців - відбір гідних кандидатів і мінімізація витраченого часу на сам процес. Програма дозволить відсіяти непотрібних шукачів та запропонує для наступного етапу кандидатури на розгляд.

 

Яким чином це функціонує?

Проводиться перевірка кандидата по всім можливим відкритим базам даних. Дана інформація буде аналізуватися ботом і при наявності небажаних критеріїв буде давати відмову на подальшу співбесіду. Розуміння цієї інформації складе великий портрет про претендента і його порядності. Після проходження даного етапу, буде запропоновано пройти ряд тестових завдань на аналіз психотипу людини і професійних здібностей, які роботодавець сам вибирає при відборі на певну посаду.

Після проходження тесту, здобувач отримує бал і результати з рекомендаціями направляються роботодавцю для прийняття подальшого рішення. Програма допоможе більш широко і якісно підійти до питання відбору персоналу, так як професійним здібностям можна навчитися, а ось виправити людини практично неможливо і краще раніше зрозуміти його проблеми і вирішити для себе чи зможете ви з ними йти далі або ж відразу відмовити не витративши на це ні секунди свого часу. Відбір персоналу буде збудований, виключно, на підставі ваших цінностей і пріоритетів, які ви самі задаєте боту.

 

Механізм роботи

Це робот, який використовується через месенджер Фейсбук (для здобувача) і особистий кабінет (для HR).

HR генерує посилання з перевіркою і відправляє будь-яким зручним способом здобувачеві. Після проходження перевірки в особистому кабінеті з`являються результати перевірки на підставі яких приймається рішення про подальше співбесіді.

 

Етапи співбесіди

  1. Здобувач вводить свої особисті дані, після чого бот перевіряє його за реєстрами. Якщо знаходиться небажаний критерій зазначений роботодавцем раніше, то претендент не проходить до наступного етапу.
  2. Якщо все добре, то здобувачеві дається тест на психологічний аналіз його особистості, аналіз результатів з минулого місця роботи і рівень IQ. Після проходження тестів, бот оцінює кандидата і в разі поганого результату не допускає до наступного етапу. Якщо все добре, здобувач проходить до наступного етапу.
  3. Професійний тест на оцінку кваліфікації виходячи з потреби роботодавця, після чого присвоюється бал і якщо він відповідає очікуванням роботодавця, які він ввів раніше в фільтрах, то здобувач буде спрямований на особисту співбесіду.