Як це працює

Ізя - це Ваш онлайн HR, який допоможе відсіяти небажаних кандидатів на вашу вакансію.

Це відбувається наступним чином:

  1. Ізя перевірить здобувача по всьому існуючих баз з відкритими даними і складе довідку про кандидата, за якою Ви зможете зробити висновки. У разі виявлення критичної інформації, наприклад судимість або борги з аліментів, бот може відразу ж відмовити в продовженні перевірки і проходження тестування. Список баз і перевірок оновлюється, слідкуйте за актуальними можливостями в особистому кабінеті.
  2. Після перевірки за відкритими баз, Ізя приступить до загального тестування здобувача, в ході якого буде визначено психотип людини, виявлені сильні і слабкі сторони характеру, вивчено досвід з минулого місця роботи і звичайно ж улюблений IQ тест, так би зрозуміти рівень загальної ерудованості та інтелекту здобувача .
  3. Після, власники PRO пакету можуть перевірити кандидата вже на його професійні навички, в залежності від вакансії. Будь-то менеджер з продажу або юрист.

Перевірка відбувається на підставі Ваших потреб, які Ви можете вказати в фільтрах, при генерації перевірки для здобувача.

* Перш ніж згенерувати перевірку, обов`язково ознайомтеся з інструкцією як виставляти фільтра.

Після проходження перевірки, HR побачить детальні результати в своєму особистому кабінеті і зможе прийняти рішення на підставі порад ИЗИ і отриманої інформації.